İki Meme Coin Balinası Bu 6 Altcoin’i Yüklüyor!

Kripto piyasası yükseliş işaretleri verdiğinde meme coin alanı güçlü hareketlere sahne oluyor. Bu dönemde özellikle balinalar yüklü miktarda token alım satımı gerçekleştiriyor. Bunlardan bazıları da tatmin kayda değer karlar elde ediyor. Analitik platformu Lookonchain’in bildirdiğine göre, PEPE Coin’den yüklü kar eden bir balina şimdi de 5 altcoin aldı. Lookonchain ayrıca, bir başka balinanın sepetini WIF’le dolduğunu paylaştı.

Meme coin balinası sepetine 5 altcoin ekledi!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere piyasa bir ileri bir geri gidip geliyor. Bununla birlikte meme coin’ler yer yer alev alıp sönüyor. Bu durumu kara çevirmeyi başaran yatırımcılar ise dikkatleri çekiyor. Analitik platformu Lookonchain, daha önce PEPE’den 12 milyon dolardan fazla kar eden ‘jwynn.eth’ adlı bir balinanın şimdi portföyünü yeni altcoinler eklediğini bildirdi. Buna göre balina, son iki günde, sepetine BOBO, ANDY, JOTCHUA, BIRDDOG ve BRETT’i ekledi. Bu bağlamda, Lookonchain, şu paylaşımı yaptı:

Bu balina (jwynn.eth), PEPE’de 12.8 milyon dolar (1,503x) kazanan akıllı bir trader. Ayrıca yakın zamanda BOBO ve ANDY’de işlem yaparak 818 bin dolar daha kazandı! Geçtiğimiz 2 gün içinde BOBO, ANDY, JOTCHUA, BIRDDOG ve BRETT ile işlem yaptı ve şu anda 5 token da kârlı durumda.

Ancak jwynn.eth tarafından işlem gören coinler her zaman karlı değil. Tüm işlemlerini taradık: Sadece %45’lik bir kazanma oranıyla, yalnızca 9’u kârlı olan toplam 20 coin’in alım satımını yaptı.

Balina, sepetini WIF’le doldurdu

Bu arada, Lookonchain bir başka balinaya da dikkatleri çekti. Buna göre, bu balina yaklaşık 3,77 milyon dolar değerinde 1,15 milyon WIF satın aldı. Bu balinan işlemler arasında Binance üzerinden büyük miktarlarda WIF token çekilmesi ve yatırılması yer alıyor. Bu da balinanın taktiksel varlık yönetimine işaret ediyor. Lookonchain, balinanın son işlemini şu paylaşımıyla bildirdi:

Bir balina 1,15 milyon WIF satın almak için 24.174 SOL (3,77 milyon dolar) harcadı ve 5 saat önce Binance’ten 39.600 WIF (131 bin dolar) çekti. Balina ayrıca 14 Nisan’da Binance’ten 357.298 WIF (1 milyon dolar) çekti. Ardından tüm WIF’i Kamino ve Meteora’ya yatırdı.

WIF fiyat performansı

Meme coin, gün içi en düşük seviyesi olan 2,835 dolardan en yüksek seviyesi olan 3,550 dolara güçlü bir yükseliş gördü. İşlem günü ilerledikçe, token piyasanın düşüşüyle birlikte irtifa kaybetti. Bununla birlikte, yeşil bölgede kalmaya devam ediyor. WIF, yazı sırasında 3,27 dolardan işlem görüyordu. Bu, günün başlangıcından bu yana yaklaşık %6’lık bir artış anlamına geliyor. Ayrıca, piyasadaki düşüşe meydan okuduğu için güçlü yatırımcı güvenine işaret ediyor.

WIF günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x